Vyberte stránku

PRVKY V NÁS PODLE FENG SHUI

aneb Jak lépe pochopit sebe i druhé

Zjistěte, jak můžete lépe pochopit sebe i druhé.

Stáhněte si zdarma eBook

Prvky v nás podle Feng Shui

a dozvíte se,

s jakými dispozicemi jste přišli na tento svět

a jak Vás to ovlivňuje v životě.

86 čtenářů
si stáhlo tento eBook

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Reference

Co o eBooku řekli čtenáři?

Děkuji moc za zajímavé a poučné čtení. Každý z nás máme nějaký dar a tvým darem je určitě dar slova…Tvůj e-book jsem přečetla jedním dechem, čtení bylo zábavné a poučné zároveň… „gratuluji“…Už dlouhé roky se zabývám vztahy- mezi lidmi i sama k sobě a zajímá mě vše, co souvisí s naším zdravím. A s tím tedy samozřejmě jednoznačně souvisí, jak se cítíme, zda jsme v harmonii. V čem jsme si podobní s ostatními lidmi a v čem se naopak zase jeden od druhého učíme. Mimo jiné je mi blízká i numerologie a horoskopy- včetně čínských. Feng shui jsem prozatím příliš neznala- alespoň ne z této stránky- určení převažujících prvků v nás podle data narození. Proto jsem si e-book přečetla s velkým zaujetím. Příklady ze života mě opravdu bavily a hned po přečtení e-booku jsem plynule přešla na další články na tvém blogu. Děkuji za příjemné čtení.

Eva Žůrková

terapeutka

Wau! Je skvělé vidět, že teorie pěti elemetů můžeme nalézt v každé oblasti našeho života, i ve vztahu. Pokud si někdy říkáte, jak to, že naši partneři, děti nebo známí přemýšlejí a vnímají jinak než Vy, je tento ebook právě pro Vás. Katka velice vtipnou formou vysvětluje, z čeho mohou pramenit naše rozdíly. Myšlenka, že není nikdo lepší nebo horší, je zásadní pro respektující přístup, který boří hradby mezi námi a zlepšuje vzájemné pochopení. Moc děkuji za přečtení a budu se těšit na další novinky z oblasti Feng-shui.

Martina Víchová

dětská fyzioterapeutka se zaměřením na psychosomatické souvislosti, www.martinavichova.cz

S feng shui jsem se poprvé setkala před několika lety, když jsem si vybírala a zařizovala nový byt. V té době jsem hledala a sháněla základní informace k rozmístění bytu, kam si postavím jaký nábytek a jak si uspořádám zařízení bytu. S velkou radostí jsem si přečetla eBook Katky, kde se jednoduchým a přehledným způsobem dočtete právě o pěti prvcích v nás z pohledu feng shui. Bylo pro mě velmi přínosné si prvky propojit nejen s bydlením podle feng shui, ale také je začít hledat v každém z nás.

Štěpánka Zeithamlová

homeopatka/aromaterapeutka